Aktuality

Všechny domy z I. Etapy již předány.

Všechny domy z I. Etapy již předány. Dynamicky pokračuje jak výstavba, tak prodej II. Etapy. Pozor. Poslední volné byty v rámci celého projektu!

I. Etapa - Vyprodáno. Zahájení prodeje II. Etapy.

Všechny jednotky z I. Etapy už znají své budoucí majitele. Po úspěšnému průběhu výstavby a prodeje I. Etapy navazujeme výstavbou a zahájením prodeje II. Etapy Bydlení V Zátiší.

Domy z první etapy zatepleny, probíhají dokončovací práce

Domy.Výstavba první etapy Bydlení V Zátiší se blíží do konce! Domy kompletně zatepleny. Probíhají dokončovací práce. První domy už se těší na své budoucí majitele. Aktuální fotografie z 20.7.2020.

Zateplení domů, instalace podlahového vytápění a práce na interiéru

Výstavba Bydlení V Zátiší opět významně pokročila. Jsou zateplovány domy, probíhá instalace podlahového vytápění a jsou postupně dokončovány též další práce na interiérech, vč. vnitřních omítek. Více lze spatřit na fotografiích z 19.05.2020.

Hrubá stavba osazena okny

Výstavba Bydlení V Zátiší pokračuje. Aktuální fotografie ze dne 22.4.2020. Hrubé stavby Viladomů z první etapy osazeny okny. 

Ulice získává svou budoucí podobu

Výstavba Bydlení V Zátiší pokračuje. Fotografie z 5.3.2020 ukazují jak Ulice získává výstavbou domů z první etapy svou budoucí podobu.

Výstavba podlaží

Na stavbě panuje čilý ruch. Už se jasně rýsuje podoba všech domů z první etapy. Na fotografii z 30.1.2020 lze již zřetelně spatřit hrubou podobu prvního nadzemního podlaží. 

Základy první etapy provedeny

Základové desky první etapy položeny. Tento týden se pouštíme do výstavby prvních pater.

Zavážíme stavební materiál

Postupně navážíme další stavební materiál a začínáme se zemními pracemi u prvních domů. Zakládáme.

Obdrželi jsme pravomocné stavební povolení

Obdrželi jsme pravomocné stavební povolení. Inženýrské sítě jsou hotové.

Projekt Bydlení V Zátiší

Toužíte po klidném, moderním bydlení v rychlém dosahu Prahy, zároveň však v závětří víru velkoměsta a přitom s přírodou a Amerikou za humny? My v Bexte a v LuckyRentals.cz věříme, že náš nový projekt splní všechna Vaše očekávání. Lokalita i jednotlivá řešení staveb jsou výsledkem práce, ve které je kladen důraz na Váš komfort, potřebu dobré dostupnosti velkoměsta i maximální soukromí.   Bydlete kvalitně, bydlete v novém, bydlete V Zátiší…   Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vás!