LOKALITA 

Město Unhošť s více jak 4500 obyvateli leží nedaleko Kladna, 1,5km od dálnice D6, sjezdem na 12km od Prahy. Kostel.jpg

Doprava  

z Prahy se domů dostanete autem za 10 minut. Hromadná doprava do Prahy je řešená linkami PID autobusové dopravy ze stanice metra Zličín (linka č.307).  Linka jezdí každých 40minut a cesta trvá 39 minut na stanici Zličín. Doprava do Kladna je řešena 3 autobusovými linkami č. A29A30 a A33. Linky jezdí každou hodinu a cesta trvá od 26 do 31 minut. Unhošťská železniční zastávka je 2 km od náměstí. Vlakem do Kladna trvá cesta 5 minut, do Prahy (Veleslavín) pak 24 minut.

Vybavenost

IMG_20191018_115033.jpgVe městě je velmi dobrá občanská vybavenost. Mateřské a základní školy, umělecká škola, pobočka
České spořitelny, pošta, několik restaurací, benzínová čerpací stanice a řada obchodů a provozoven – od kadeřnictví až po autoservisy. Přímo ve městě je dostupná
základní zdravotní péče včetně lékárny.

Zasportovat si lze v nové městské sportovní hale, ve fitcentru nebo v různých sportovních klubech či oddílech pod hlavičkou místní organizace SOKOL a TJ Unhošť. 

Okolí 

Nedaleko se nachází centrum Botanika s golfový hřištěm, minigolf, hrad Červený Újezd a další zajímavosti.
Obchodní centrum Metropole Zličín, netřeba představovat, je vzdálené cca 10 minut. V nedalekém Kladně pak naleznete mj. kino, aquapark, divadlo, střední a vysoké školy, okresní nemocnici a další. Řadu možností také Unhošť nabízí pro cyklisty (cyklostezka č. KO2,34,5,6,7,8 a 201) i pěší turisty, vše při okraji Křivoklátských lesů. Unhošť je velmi atraktivní lokalitou pro rodinné bydlení! 

Unhošť je vynikající místo pro život !