Nabídka finančních produktů bankovních institucí se neustále rozšiřuje a mnohdy je velmi komplikované se v této dynamické oblasti vyznat a vybrat si tak ten nejvhodnější produkt. Každá instituce samostatně nabízí ten její produkt jako automaticky nejlepší, avšak není tomu vždy tak.. Proto přicházíme s návrhem komplexního řešení finančních služeb.

Nechte si ZDARMA představit možnosti financování koupě nemovitosti od nezávislých finančních konzultantů.

Prostřednictvím konzultantů Vám rádi poskytneme ucelenou nabídku finančních produktů, která nepreferují ani jeden subjekt či produkt, ale zahrnuje všechny poskytovatele finančních služeb v uvedené oblasti napříč celým trhem, tedy takovou nabídku produktů ve které jistě naleznete vaše optimální řešení. To vnímáme jako velmi zásadní, zejména v návaznosti na vaše stávající produkty, které doposud využíváte (například běžné účty, pojištění, jiné typy úvěrů atp.).


Vzhledem k dlouholetým zkušenostem na českém trhu a velmi dobrým vztahům našich finančních konzultantů s finančními institucemi jsme schopni Vám - našim klientům vyjednat tu nejvýhodnější a nejjednodušší variantu financování koupě nemovitosti. To platí nejenom pro koupi nemovitosti z portfolia "Bydlení V Zátiší", ale též kdekoli jinde. Jsme samozřejmě schopni vám představit také vhodné zajištění rizik spojených s užíváním nemovitosti, stejně jako způsob užití dalších finančních služeb pro váš komfort.

Za tyto služby nic neplatíte a vše vyřídíme za vás. Máte-li zájem využít naše služby či dotazy, neváhejte zavolat a sjednat si nezávaznou schůzku.

Rádi Vám předjednáme výhodné podmínky k zajištění financování Vašeho nového bydlení.

Jsme transparentní. 

Developer dostává vyplacenou kupní cenu až po zápisu vlastnického práva ve prospěch kupujících v katastru nemovitostí (lze individuálně, vždy však nejdříve až po celkové kolaudaci objektu). Získáváte tím maximální jistotu, že Vaše finanční prostředky jsou v naprostém bezpečí.

  • Výběr bytu a domluvení všech podmínek
  • Rezervační poplatek 200 000,- Kč
  • 10 % ceny bytu při podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní
  • 30 % ceny bytu po dokončení hrubé stavby
  • 40 % ceny bytu po dokončení vnitřních příček a rozvodů
  • 10 % ceny bytu po nabytí právní moci rozhodnutí Souhlasu s užíváním stavby
  • 10 % ceny bytu po zápisu kupujících do katastru nemovitostí

Všechny informace vám rádi poskytneme po předchozí domluvě na osobní schůzce buď přímo ve vzorkovně v místě výstavby anebo v naší kanceláři (adresa) , či po dohodě také jinde.

Aktuální ceny jsou platné do 15.02.2021